Täyden palvelun Crossfit-sali Porvoossa

Crossfit -

Me against Myself

VIIKKO-OHJELMAT

Viikon 27 ohjelma

Maanantai: käsinseisontaa ja pitkä amrappi

Tiistai: rive ja työntö tekniikkaa ja kehonpainoilua

Keskiviikko: Olympic Total

Torstai: soutua ja permantovoimistelua

Perjantai: Mavea, shoulderpressiä ja kahvakuulailua

Lauantai: EMOM juoksu

Viikon 26 ohjelma

Maanantai: Permenato, yleisliikkeitä ja sprinttejä

Tiistai: köysikiipeilyä, yleisliikkeitä ja heilautuksia

Keskiviikko: SDLHP ja kyykkywodi

Torstai: sprinttejä ja hyppyjä

Perjantai: kyykky ja lattiapenkki + baby DT, perjantaina lyhyempi päivä, wodit 7-8, 12-13 ja 15-16

Lauantai ja Sunnuntai sali kiinni, koska valmentajat koulutuksessa Tampesterissa.

Viikon 25 ohjelma

Maanantai: kelkan vetoa ja supertrail run

Tiistai: työntö kompleksi ja leukoja

Keskiviikko: käsinseisontaa ja sumo mavea

Torstai: Käsilläkävelyä quality voimistelua

Perjantai: Super Murph klo 10-11, 11-12 ja 12-n.13.30

Lauantai:Kiinni

Sunnuntai : Kiinni

Maanantai: normi päivä

Viikon 24 ohjelma

Maanantai: rengassarjat ja quality voimistelua

Tiistai: käsinseisontaa ja jalka emomi

Keskiviikko: tempaus riipusta 3RM ja erilaista askelkyykkykävelyä

Torstai: nojapuu dippejä ja Franin ilkeä sisarpuoli

Perjantai: permantosarjat ja 100 yleisliikettä

Lauantai: Mavea, shoulderpressiä ja heilautuksia.

Viikon 22 ohjelma!

Maanantai: temppurata

Tistai: permantosarjat ja soutu cooper

Keskiviikko: tempoleuka ja kahvakuulailua

Torstai: riveä ja tabataa

Perjantai: tempaus kompleksi ja hyppymistä

Lauantai: takakyykky ja lattiapenkki, sekä rive riipusta 3RM

Viikon 21 ohjelma

Maanantai: tempo dippi ja käsilläkävelyä

Tiistai: permantosarjat ja takaperin juoksua

Keskiviikko: Mave, shoulderpressiä ja takakyykkyä

Torstai: rive kompleksi ja Amrappi

Perjantai: tempaus tekniikka ja jännä wodi

Lauantai: käsinseisontaa

Viikon 20 ohjelma

Maanantai: rive työntöä ja Helen

Tiistai: emom ja metsälenkki

Keskiviikko: wendler kyykky ja pena sekä cluster

Torstai: tempoleukoja ja voimistelua

Perjantai: käsinseisontaa ja trusteria

Lauantai: OHS ja askelkyykky

Viikon 19 ohjelma

Maanantai: sumo mave ja 5x3min wod

Tiistai: käsinseisontaa ja jalkapäivä

Keskiviikko: lisäpainodippi ja voimistelua

Torstai: Sali kiinni, koska pyhä

Perjantai: Permantosarjat ja juoksuasoutua :).

Lauantai: etukyykky ja 9-6-3

Viikon18 ohjelma

Maanatai: käsinseisontaa ja AMRAPPI

Tiistai: lisäpainoleukoja ja 5 kierrokse wodi :).

Keskiviikko: rive tekniikka ja raskas amrappi (ehkä)

Torstai: permantosarjat ja soutelu

Perjantai: mave 1RM ja shoulder press 1RM

Lauantai: tempaus lantiolta ja voimistelu juoksua

Viikon 17 ohjelma

Tiistai: tempo dippejä ja etureisi kimara

Keskiviikko: Rive työntöä ja pitkä wodi

Torstai:  päivällä trail run+thruster, klo 17 salainen ja eeppinen wappu wod

Perjantai: Wappu, sali suljettu

Lauantai: Takakyykky ja lattiapenkki maksimi!